Pocity - 1.Konec školy

14. dubna 2013 v 13:22 | Bella-Kejtý<3 |  Pocity
Já vím já vím. tvrdila jsem, že povídky nechci zase nějakou dobu vidět, ale už to chci mít za sebou. Zbývá mi přetáhnout ze starého blogu ještě okolo 50 kapitol a nebaví mě to stále prodlužovat.

Z pohledu Destiny..
Ráno mě budík jako vždy zbudí.Sice mu to nemám za zlé,ale z krásného snu,který se mi zdál zrovna dneska mě vytrhnout nemusel.Když se podívám na datum v mobilu zarazím se.Nečekala jsem,že dva měsíce uplynuly tak rychle a nám už dneska končí škola.Rychle jsem se vzpamatovala.Vstanu a převléknu se.Jdu se učesat a vyčistit si zuby.Vezmu si kabelku a jdu dolů za Justinem.Přijdu dolů a kouknu jestli tam není Justin.
''Tati?'' Zavolám..
Ale Justin se neozve.Jen se ozve nějaké škrábání na dveře z meho pokoje.Na nic nečekevám a běžím tam.Když tam doběhnu nic tam není.,,To jsem mohla čekat!'' Zamumlám si pro sebe a jdu dolů.Vezmu si věci a jdu do školy.KOuknu na mobil a zjistím,že mám ještě patnáct munut,tak zvolím pomalou chůzi.Najednou slyším jak na mě někdo volá.Otočím se a vidím Matěje jak jede v autě.
''Chceš svízt?'' Zeptá se a zasměje se..
''Jo ráda.'' Řeknu,běžím k autu a nasednu si..
''Jak ses vyspala?'' Zeptá se Matěj a jede do školy..
''No dneska vyjmečně dobře.Jak ty?'' Odpovím a koukám na cestu..
''No šlo to a je ti dobře nebo je všechno v pořádku?'' Řekne Matěj a jede..
''No asi jo jen jsem zamyšlená.'' Odpovím..
''Nad čím přemýšlíš?'' Zeptá se starlostlivě Matěj..
''Asi jsme měli ráno né zrovna přívětivou náštěvu.Jen kdybych věděla kdo mi to škrábal na dveře.'' Odpovím..
''Jak to myslíš?'' Odpoví Matěj..
''To je jedno.'' Odpovím..
''Ne není Destiny.'' Řekne Matěj a zastaví před školou..
''Je Matěji a neřeš to ano?'' Řeknu a vystoupím..
''Já to stejně budu řešit.'' Řekne a taky vystoupí..
''Už musím jít ahoj po škole.''Řeknu a běžím do třídy než stačí něco říct..
Matěj šel taky do třídy.Došla jsem do třídy a sedla jsem si do lavice a hned jsem si začela pro sebe mluvit ,,Nechápu proč se o mě Matěj tak stará.To mě má jako koníčka to starání se o mě?No jak vidím asi jo.Ale ještě víc by mě zajímalo co to bylo u nás doma.''Zamumla jsem si pro sebe.Když vejde do třídy učitelka s vysvědšením,všichni se postavíme.Učitelka nám ukáže rukou,abysme se posadili a začne rozdávat vysvětšení.Já ho dostala jako poslední.Jako vždy to je už normální,ale docelá bylo dobré skoro samé jedničky až na dvě dvojky a to jsem v 9.třídě.To bude mít Justin určitě radost..možná.Vyjdu ze třídy a jdu rovnou na oběd.Cestou přemýšlím o tom co se to děje.Pomalu se všechno začíná měnit.Jdu po ulici,kterou chodím každý den.Najednou slyším jak mi někdo volá.Vyhrabu mobil z kabelky a zvednu to.
''Prosím?'' Řeknu..
''AHoj tady Stella,Destiny chtěla bych vědět jestli tam není Kuba.'¨Řekne naštvaně Stella..
''Ahoj,ne není promiň a ani nevím kde je.'' Zavěsím..
,,Proč volá zrovna mě když jsem se s Kubou neviděla už hodně dlouho naposled od mé náštěvi Esmeraldy a to bylo naposledy.Přemýšlím a jdu až dojdu před dům.Vejdu do vnitř a dám na stůl vysvědšení.Pak jdu hned do pokoje a lehnu si na postel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama