Pocity - 7. Příšerná noc

14. dubna 2013 v 17:40 | Bella-Kejtý<3 |  Pocity

Z pohledu Destiny..
Probudím se se slzami v očích.Celá noc byla díky mým snům přímo děsná.Dobrá uznávám,že bych tyhle sny uvítala dřív,ale teď ne.Nechápu proč jsem zrovna dnešní noc musela mít sen o tom jakou dokonalou a krásnou svatbu mám s Matějem.Nestojím o to.Chci na něj zapomenout jako on zapoměl na mě.Já jsem asi pitomá,že si myslím,že mé sny na něj zapomenou.Dřív jsem o sny typu,že budu žít s Matějem šťastně až do smrti považovala za nádherné,ale teď jsou mi odporné a děsné.To co jsem dříve považovala za něco dokonalého je teď pro mě noční můrou.Přála bych si,aby aspoň u Esmeraldy budu mít klidné spaní.Doufám,že se tam rychle dám dohromady a pojedu sem zpátky domů za svými kamarády.Snad přijdu na jiné sny a i myšlenky..doufám..Po mém přemýšlení se konečně donutím vstát a oblíct.Sednu si na postel dřív než se mi podlomí kolena.Podívám z okna přes zatažené rolety přes které prosvítá slunce.Znovu vstanu a jdu si do koupelny učesat vlasy a vyčistit si zuby.,,Achjo'' Vzdychnu.,,Proč zrovna já se musím stěhovat z jednoho města do druhého a pak následovně do třetího.To je život fakt.'' Zamumlám a rozčesu si vlasy.Vyčistím si zuby a opláchnu si obličej studenou vodou.Usuším si obličej ručníkem a vyjdu z koupelny.Na poličce si všimnu mého starého deníku a vezmu si ho.Začnu si v něm číst.Pak se kouknu na hodiny a zjistím,že je už půl desáté a my za chvíli budeme muset jet.No spíš teda já,ale Justin mě veze k Esmeraldě takže jakoby my,ale koho to zajímá mluvím si tu pro sebe.Nejsem normální člověk.Dám si deníček do kabelky a jdu i s kufrem dolů.,,Jsi připravená a máš všechno?''Zeptá se smutně Justin..
,,Tati já ti nechtěla ublížit klidně tu zůstanu.'' Řeknu potichu..
,,Ne nezůstaneš tu a pojď jedeme..jo a scháněla tě tu Lenka prý se ti nemohla dovolat.řeknu Justin,vezme moje věci a dá je do auta..
,,Vážně?'' Řeknu a nastoupím si do auta..
,,Vážně a byla nějaká ubrečená nevíš co se stalo?'' Zeptá se Justina nasedne si do auta..
,,Asi se s někým pohádala.Slyšela jsem,že přijel její bratranec a s tím se přímo nesnáší.'' Řeknu a vytáhnu z kabelky deník a mp3 se sluchátkami.Justin nastartuje a jede k Esmeraldě.Zapnu si písničky a začnu si pročítat v mém deníčku.Slyším jak mi začne zvonit mobil.Zvednu to. ,,Prosím?'' Řeknu do telefonu..
,,Ahoj Destiny je ti něco?Proč mi nezvedáš telefony a vyhýbáš se mi?''Zeptá se starostlivě Lenka..
,,Ahoj já..já se moc omlouvám,ale teď musím na nějakou dobu zmizet a všechno si urovnat promiň..nemám čas ti to teď vysvětlovat.Ahoj mějse hezky Leni.''Řeknu a típnu,začnou mi téct slzy..
Utřu si slzy a zase si začnu číst v deníčku.tu si v něm z dob kdy mi bolo 10 až do mách 15 let.Divím se,že mi az tu dobu vydržel a ještě v něm mám další místo.Najednou jsem začla mít divný pocit.A najednou jsem viděla nějakou louku kde jsem já a Matěj kdyby dávno,ale najadnou se Matěj začel ztrácet mě před očima.Leknu se.Najednou jsem zase zpátky v jedoucím autě na cestě k Esmeraldě.,,Co to bylo?''Řeknu si v duchu s údivem.. ''Co to sakra BYLO!?''Zašeptám si opět v duchu.Snažím se vzpamatovat.Byli jsme nejspíš čtyři kilometry od domu Esmeraldy.,,Tati?'' Zeptám se potichu..

,,ANo Des?'' odpoví Justin..
,,Za jak dlouho tam budeme?'' Zeptám se..
,,Asi za deset minut na nějvíš.Proč?'' Řekne Justina jede..
,,Jo díky a to je jedno.''Řeknu a začnu v klidu dýchat a uklidňovat se,že to co dělám je správné a Matěj z toho jak bych to řekla nezešílí..
Bylo mi zle jen z té představi,že by se něco Matějovi stalo.Ale pochybuju,že by si něco udělal.Slyším jak mi azse zvoní mobil.Tentokrát to típnu a dám mobil do kabelky.
,,A jsme tu.Vidíš trvalo to jen pět minut.''Řeknu justin a vypne motor..
,,Jo to trvalo.''Řeknu a vystoupím..
Justin také vystoupí vezme moje věci z kufru a jde zazvonit na Esmeraldu.Jdu za ním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 14. dubna 2013 v 19:47 | Reagovat

Ahoj, u mě je 6.kolo Velké Tipovací Soutěže!
+ Vyhodnocení 5.kola

2 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 14. dubna 2013 v 19:48 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama