Pocity - 2. Příjezd bratrance

14. dubna 2013 v 13:23 | Bella-Kejtý<3 |  Pocity


Z pohledu Lenky
Když s Matějem přijdeme domů sundám si boty a jde do svého pokoje.Cestou do pokeje narazím na Veronicu,která je dneska v nějak dobré náledě.To je nezvyk a jelikoš mi moje zvědavost nedá zastavím se před ní a kouknu na ní.
''Co se děje?''Řeknu a kouknu na ní mým tupím pohledem...
''Nic co by?''Řekne Veronica a koukne na mě..
''No já nevím,že máš dneska tak dobrou náladu.Ty sis našla kluka a nebo k nám přijedebratranec Dominik.'' Řeknu když mi dojde o co tu jde.Je to docela lehké uhádnout protože takle dobrou spíše výbornou náladu má jen když přijede Dominik.
''No jo.'' Řekne veronice a obrází oči v sloup..
''Á tajná láska nikdy nemizí.Nezapomeď předemnou se pocity opravdu neskryjí.'' Řeknu a jdu do svého pokoje...
''Lenko,neříkej to co bylo předtím nikomu.Prosím''Řekne Veronica a koukne na mě..
''Provedu a teď už si musím jít udělat úkoly.Ty sice na školu kašlat můžeš,ale já jaksi ne.'' Řeknu a zasměju se..
''Jo to máš pravdu zažila jsem jí už několikrát,že ti můžu říct co se budu učit za měsíc nebo za rok a nebo vůbec.''Řekne Veronica a prohrábne si rukou své dlouhé tmavě červené vlasy..
Obrátím od ní oči a jdu rychle do svého pokoje.Nechápu tu nesprávedlivost,že ona je upírka navždy zmrazená ve svých 18 letech a já nejsem nic jen obyčejný člověk s občas nadlitskýmy chopnosti.Matějovi je 17 a taky je upír tak já až dosáhnu svých 16 let taky můžu být upír nebo ne?Co si to vlastně naplouvám já jsem pro ně ta hodná holčička co nikdy nic neprovedla,ale já jim ještě ukážu.Skousla jsem si ret když jsem si vduchu přemýtala co bych asi tak mohla vyvést.Jenomže to bych nesměla být já,protože než se k něčemu rozhoupu tak mi bude vážně 18 let tímhle tempem.V duchu jsem si sama sobě postěžovala a zapadla rychle k sobě do pokoje než po mě někdo bude něco chtít.Když jsem za sebou zavřela dvee od velkého modrého pokoje plný všemožného oblečení podle poslední módy od mé starší nevlastní sestry Veronici trochu jsem se podivila proč tam je takový nepořádek,kdyř jsem to včera uklízela.No asi jsem se zbláznila.Radši se na ten pořádek nedívám a vytáhnu z tašky učivo a začnu psát domácí úkoly.Když píšu domácí úkoly slyším jak Matěj hraje na klavír a Veronica si něco zase prospěvuje.,,To je teda dvojka.'' Řekla jsem to naschvál nahlas,aby mě ty dva slyšeli,ale nic to nezůsobylo.Radši dál pokradšuji v úkolech něž mi do pokoje vlítne Sam a nebo při nejhorším Patrik a vyhází mi všechny věci.O to teda doopravdy nestojím.A ni bych nikdy nestála ani ve snu.To byla moje poslední myšlenka když jsem si doděla úkoly.Začela jsem uklázet pokoj,ale přetím jsme si napsala nějaké poznámky.Sice byli opožděně,ale to je jedno.
''Lenko pojď sem!'' Zavolá někdo z obýváku..
Najednou slyším jak někdo volá.
''Moment!'' Ozvu se a začnu honem rychle uklízet pokoj..
''Hned!'' Ozve se Sam...
''Njn Sam.'' Řeknu uraženě a jde dolů..,,Co po mě asi tak můžou chtít!''Zamumla jsem si naštvaně,ale jen pro sebe.Dojdu dolů.
''No co je?!'' Řeknu uraženě,protože asi následovala chíle,kterou jsem tak nesnášela.A to byl příjezd bratrance Domika.Nesnášela jsem ho pro jeho namyšlenost a zlost ke mě.Cítila jsem,že ani Matěj nění zrovna dvakrát nadšení.Díky tomu,že ho vlastně vyrušili od chvíle když plánoval jaký prtýnek koupí Destiny,aby věděla,že jí vážně a moc miluje.Já s Matějem jsme se spiklenecky kouli na sebe.
''No jak jste si asi všimli dneska přijede Dominik na kterého s eurčitě těšíte co?'' Řekne Patrik a koukne na mě a Matěje..
''To sovtva.''Zamumlám si,ale vím,že mě Matěj slyšel protože přikývl na moji větu..
''No už skáču dva metry do stropu radostí.''Řekne Matěj a protočí oči v sloup..
Zasmála jsem se nad jeho poznámkou,ale smích mě brzy přejde.Ato velice brzy.No lépe řečeno až vejde do místnosti Dominik.Namyšlený,nagelovaný kluk co se strašně líbí Veronice,ale chodit sním pro moje a Matějovo štěstní nemůžu.Což je dobře.
''Nechte toho oba dva.'' Zvýšil na nás hlas Patrik i kdžy moc dobře věděl,že ho nemusíme a pomalu se přidával na naší stranu.
''Já se na Dominika těším moc.'' Řekne Veronica a uplně se jí rozzáří oči když do místnosti vejde Dominik...
''A je to tu..''Zašeptala jsem Matějovi a koukla na něj..
''Ahoj všichni.'' Řekne Dominik..
''Ahoj!''Odseknu a jdu do svého pokoje..
''Ahoj.''Řekne Matěj a jde taky do svého pokoje..
''Ahojky Domčo.'' Řekne Veronica a obejme ho.
''Ahoj.''Řeknou Sam a Patrik součastně..
Přijdu do pokoje a začnu uklízet než se někdo rozhodne navštívit můj pokoj.To by nebylo zrovna dvakrát milé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama