Mé povídky "Rozcestník"

13. dubna 2013 v 14:23 | Bella-Kejtý<3
//Úvodník doplním//
Autor: Bella-kejtý
Stav: Dopsaná
Datum psaní: 14. února 2012
Datum dopsání: 29. března 2012
Kapitol: 27 Kapitol
Přetáhnuto ze starého blogu: 100%
Děj: Nové město, nová školy, nový lidé. Tyhle pocity se právě honí hlavou 14ti-leté Destiny, která se musí kvůli práci její rodičů, přestěhovat do nového města. Do miniaturního a temného městečka jménem Synday. Destiny není zrovna dvakrát šťastná, že tu je, ale jednoho dne se vše změní..
//Úvodník Doplním//

Autor: Bella-kejtý
Stav: Dopsaná
Datum psaní: 31. března 2012
Datum dopsání: 2.června 2012
Kapitol: Okolo 29. Kapitol
Přetáhnuto ze starého blogu: 100%
Děj: "Někdy je lepší pokoušet se snášet s ostatním, protože se z nám poté mohou stát nejlepší přátelé'' Tak přesně tímto citát se řídí Veronica, která se s Destiny nemá moc v lásce, ale kvůli štěstí své rodině se pokusí překousnou nenávist k destiny. Povede se jí to někdy? Patří k sobě vůbec Destiny s Matějem? Jak to bude s nimi dál po té co se rozloučí?


Autor: Bella-kejtý
Stav: Dopsaná
Datum psaní: 9.června 2012
Datum dopsání: 6. Listopadu 2012
Kapitol: 31 kapitol
Přetáhnuto ze starého blogu: 15%
Děj: Jaký je to asi pocit, když vás chce zabít král upíří říše Vegs a jde po vás i se svou armádou? Tento pocit pozná velice dobře Destiny, která začíná mít pomalu všeho dost. Ke všemu, teď musí řešit problémi, které se týkají jí a všechno s ejí hroutí pod rukama. Ale stále tu má své dobré přátelé.
Autor: Bella-kejtý
Stav: Dopsáno
Datum psaní: 8. listopadu
Datum dopsání: 3. Května
Kapitol: 22
Přetáhnuto ze starého blogu: 50% ( protože polovina je tady napsaná..)
Děj:Život je plný otázek na které neznáme odpovědi, ale co když nám ty otázky přerostou přes hlavu? Destiny musí vyřešit problém, který se týká jejího přátelství s Kubou a jejího vztahu s Matějem. Najednou se jí začne vše hroutit pod rukama, ale vždy má své další přátelé na, které se může obrátit. Třeba na Kristen upírku co vypadá jako ona a je její nevlastní sestra, Veronicu její nejlepší kamarádku, Lenku její další nejlepší kamarádku nebo třeba na Kate, ke které má velkou důvěru.
Autor: Bella-kejtý
Stav: Píše se
Datum psaní: 19.5.2013
Datum dopsání: neznámo
Kapitol: neznámo
Děj: Všechno se po smrti Destiny změnilo. Rodiny se pomalu rozhádali. Dokáže Veronica všechno napravit a vrátit se do minulosti, kde by jí celou změnila a nechala Destiny mezi živíma? Co se všechno stane? Vrátí se vše k normálu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama